Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
ANERI WEISS Irena
LOT 54 | ID: 011054 |
ANERI WEISS Irena BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret doktora Czesława Warchałowskiego (1971) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 49,5 x 35 cm 58,5 x 43,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.g.: "aneri | 1971" Na odwrocie metka z autorską dedykacją artystki. Lokalne spękania warstwy malarskiej w partii tła obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 7000 zł |