XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

FAŁAT Antoni
Numer: 68
ID: 011068

FAŁAT Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Motyl (1986)
Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 73 cm
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:12000 zł