XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

RZEPIŃSKI Czesław
Numer: 83
ID: 011083

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Po burzy (1982)
Technika:olej, płótno
Wymiary:64,5 x 80,5 cm
82,6 x 97,8 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:10000 - 15000 zł Sprzedaż poaukcyjna