XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

Numer: 61
ID: 011061

Tytuł:Czerwone tulipany (2015)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:81 x 65 cm
85,5 x 69,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:75000 zł
Cena uzyskana:82000 zł