Krakowski Dom Aukcyjny

XI Aukcja Dzieł Sztuki

13 października (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Kraków - Starowiślna 14,
24 września
-13 października 2021
godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LOT 3
ID: 011003

Tytuł:Odwrót spod Moskwy (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69 cm
61,5 x 80,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Niewielki ubytek farby widoczny przy lewej dolnej krawędzi obrazu. Widoczne uszkodzenie podłoża pracy oraz zachlapanie farby w lewym górnym rogu.
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:41000 zł