XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

LOT 6
ID: 011006

Tytuł:Ułan (1925)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:22,5 x 17 cm
30 x 25 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 25"
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:20000 zł