XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

LOT 1
ID: 011001

Tytuł:Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:30,5 x 40 cm
42,5 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:24000 zł