Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
PANEK Jerzy
LOT 84 | ID: 011084 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (1981) |
Technika: | kredka, papier |
Wymiary: | 29,5 x 20,8 cm 52 x 46 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem śr.g: "Panek 81" |
Estymacja: | 1800 - 2500 zł |