XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

SŁABIAK Juliusz
Numer: 43
ID: 011043

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczór w obozie cygańskim (1957)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 85,5 cm
72 x 103,5 cm (z oprawą)
Estymacja:4000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna