XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

KRCHA Emil
LOT 51
ID: 011051

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Tytuł:Jesień
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Krcha"
Opisany na odwrocie: "Emil Krcha | "Jesień" "
Na odwrocie metka Instytutu Propagandy Sztuki, metka Związku Polskich Artystów Plastyków (Warszawa, kwiecień 1929) oraz metka Związku Polskich Artystów Plastyków (Kraków, listopad 1929).

Estymacja:4000 - 5000 zł