XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

KRCHA Emil
Numer: 50
ID: 011050

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż znad Strypy
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 69 cm
69,5 x 83 cm (z oprawą)
Estymacja:4000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna