Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 73 | ID: 011073 |
JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Panorama Paryża |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 21 x 34 cm (w świetle passe-partout) 36 x 48 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż. * Zygmunt Firyn (1909-1966), zasłużony patriota, członek m.in. Towarzystwa Historyczno-Literackiego oraz Towarzystwa Pomocy Polakom w Paryżu. |
Estymacja: | 2000 - 3000 zł |