Krakowski Dom Aukcyjny

XI Aukcja Dzieł Sztuki

13 października (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Kraków - Starowiślna 14,
24 września
-13 października 2021
godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 67
ID: 011067

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret w zieleni (1989)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:110 x 80 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ III ‧ 1989 ‧ AKRYL ‧ | ‧ 9 ‧"

"W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz piękna duchowego człowieka. Oczywiście, mam swoje inspiracje, swoich mistrzów takich jak Leonardo, Rafael, Botticelli czy Modigliani. Sztuka tych artystów formowała moją postawę twórczą."
~ Roman Zakrzewski, 2010 r.
[Źródło: archiwum własne artysty]
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:21000 zł