Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 37 | ID: 011037 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Droga |
Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, karton |
Wymiary: | 34,5 x 50 cm 48 x 63 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "S. Gibiński" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 4000 zł |