XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

RODZIŃSKI Stanisław
Numer: 69
ID: 011069

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura vanitas (1980/84)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 75 cm
Estymacja:10000 - 15000 zł Sprzedaż poaukcyjna