Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
WEISS Wojciech
LOT 52 | ID: 011052 |
WEISS Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret mężczyzny (1946) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 65,5 x 54,5 cm 80 x 70 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.śr: "WWeiss | 1946" |
Estymacja: | 18000 - 25000 zł |