XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

WEISS Wojciech
Numer: 52
ID: 011052

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Portret mężczyzny (1946)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65,5 x 54,5 cm
80 x 70 cm (z oprawą)
Estymacja:18000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna