XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

KRZYSZTOF Bronisław

KRZYSZTOF Bronisław
LOT 44
ID: 012044

KRZYSZTOF Bronisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta (2002)
Technika:brąz patynowany, granit (podstawa)
Wymiary:32 x 18 x 11 cm
37,5 x 19,7 x 20 cm (z podstawą)
Uwagi:Sygnowana i datowana z tyłu: "BK | 2002| N 57"

Estymacja:20000 - 30000 zł