Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
LOT 25 | ID: 012025 |
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Sanna |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35,5 x 50,5 cm 52 x 68 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"
PROWENIENCJA: - zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 10000 - 15000 zł |