XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
LOT 25
ID: 012025

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA

Tytuł:Sanna
Technika:olej, tektura
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
52 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"

PROWENIENCJA:
- zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art.

Estymacja:10000 - 15000 zł