XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

Numer: 52
ID: 012052

Tytuł:Wujek Edek (2008)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35 x 35 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:30000 - 40000 zł Sprzedaż poaukcyjna