XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

WIECZOREK Edward

WIECZOREK Edward
LOT 77
ID: 012077

WIECZOREK Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Jesień
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 58 cm
56 x 68,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E. Wieczorek"

Estymacja:2000 - 3000 zł