XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

PIERZYŃSKI Eugeniusz
LOT 31
ID: 012031

PIERZYŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Napoleon eskortowany przez lansjerów Księstwa Warszawskiego
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 90 cm
99 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Pierzyński"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:4400 zł