STAROWIEYSKI Franciszek

STAROWIEYSKI Franciszek
LOT 54
ID: 012054

STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Kolczasty orgazm (1994)
Technika:pastel, papier
Wymiary:50 x 32,5 cm
70,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "16 FrS 94"
Opisany l.g.: "kolczasty orgazm"

Estymacja:12000 - 20000 zł