XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 5
ID: 012005

Tytuł:Głowa siwego konia (1947)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:39,7 x 36 cm
50,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947"
Na odwrocie szkic głowy konia, dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:18000 zł