XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 3
ID: 012003

Tytuł:Ułan i Moskal (1933)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:40,5 x 55,3 cm
51 x 67,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1933"
Cena wywoławcza:17000 zł
Cena uzyskana:32000 zł