XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 2
ID: 012002

Tytuł:Św. Hubert (1940)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 98 cm
83,5 x 111,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1940"
Cena wywoławcza:30000 zł
Cena uzyskana:33000 zł