XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KOSSAK Juliusz
LOT 1
ID: 012001

KOSSAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Gniada klacz ze źrebięciem
Technika:akwarela, papier
Wymiary:20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
52,5 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem wiązanym: "JK"
Na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego z 1973 roku.

PROWENIENCJA:
- zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art.
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:31000 zł