XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KOSSAK Karol
LOT 7
ID: 012007

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Polski pejzaż zimowy
Technika:akwarela, papier
Wymiary:23 x 32 cm
26 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "KKossak"

PROWENIENCJA:
- zakup w Salonie Dzieł Sztuki CONNAISSEUR Kraków.
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:3600 zł