XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KOSSAK Karol
LOT 6
ID: 012006

KOSSAK Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Sanna w Tatarowie (1942)
Technika:akwarela, karton
Wymiary:42 x 63 cm
45,3 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KAROL KOSSAK | TATARÓW 1942"
Cena wywoławcza:4200 zł
Cena uzyskana:4200 zł