XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik
LOT 37
ID: 012037

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Zima, pasmo Tatr z Babiej Góry (1947)
Technika:olej, tektura
Wymiary:69,5 x 99 cm
78 x 106,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Leszko | 1947"
Uszkodzenie podłoża w lewym dolnym narożniku obrazu.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:3200 zł