Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LESZKO Ludwik
LOT 37 | ID: 012037 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zima, pasmo Tatr z Babiej Góry (1947) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 69,5 x 99 cm 78 x 106,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Leszko | 1947" Uszkodzenie podłoża w lewym dolnym narożniku obrazu. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. |
Cena wywoławcza: | 2800 zł |
Cena uzyskana: | 3200 zł |