XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LESZKO Ludwik
LOT 37
ID: 012037

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Zima, pasmo Tatr z Babiej Góry (1947)
Technika:olej, tektura
Wymiary:69,5 x 99 cm
78 x 106,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Leszko | 1947"
Uszkodzenie podłoża w lewym dolnym narożniku obrazu.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:3200 zł