XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 29
ID: 012029

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Wesele góralskie
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
70 x 91 cm (z oprawą)
Estymacja:5000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna