XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LIPEŻ Romana
Numer: 60
ID: 012060

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z prymulkami (1964)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Estymacja:5000 - 7000 zł Sprzedaż poaukcyjna