XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LIPEŻ Romana
Numer: 59
ID: 012059

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Tytuł:Pod Barbakanem (1970)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 119 cm
Estymacja:5000 - 7000 zł Sprzedaż poaukcyjna