XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 18
ID: 012018

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pasterka przy ognisku (1911)
Technika:olej, tektura
Wymiary:76 x 107 cm
92 x 123 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S. Gibiński | 1911"
Widoczne liczne zabrudzenia warstwy malarskiej, dwa otwory w tekturze (śr.g., p.śr.), ślady zarysowań (śr.g.) oraz załamanie podłoża (p.d.).
Na odwrocie fragment olejnej kompozycji z pędzącą parokonką, sygnowany i datowany p.d.: "St. Gibiński | 1911"

Estymacja:8000 - 15000 zł