Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KUSKOWSKI Stanisław
LOT 63 | ID: 012063 |
KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Próba (1991) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 73 x 70 cm 76 x 73 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "St. Kuskowski | "PRÓBA" 1991" Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu. Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.). Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
Estymacja: | 6000 - 8000 zł |