Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
SASKI Sylweriusz
LOT 17 | ID: 012017 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przy obiedzie (1931) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 114,5 x 154,5 cm 133,5 x 172,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1931." Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z 1935 roku. |
Cena wywoławcza: | 17000 zł |
Cena uzyskana: | 25000 zł |