XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

SASKI Sylweriusz
LOT 17
ID: 012017

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Tytuł:Przy obiedzie (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:114,5 x 154,5 cm
133,5 x 172,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1931."
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z 1935 roku.
Cena wywoławcza:17000 zł
Cena uzyskana:25000 zł