XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 21
ID: 012021

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Małżeńska rozmowa
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,7 cm
69 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"

Estymacja:7000 - 10000 zł