XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 20
ID: 012020

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Swaty
Technika:olej, tektura
Wymiary:74,5 x 99 cm
92,5 x 118,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"
Na powierzchni obrazu widoczne punktowe zabrudzenia warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:12000 zł