XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 15
ID: 012015

Tytuł:Studium twarzy mężczyzny (1954)
Technika:tusz, papier
Wymiary:29,5 x 26,8 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "19 WH 54"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.

Estymacja:3000 - 4000 zł