XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

BETLEY Wojciech
LOT 34
ID: 012034

BETLEY Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Portret damy w kapeluszu
Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:32 x 22,5 cm
35,5 x 25,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "WBetley"

Estymacja:3000 - 5000 zł