XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 12
ID: 013012

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż znad Como (1926)
Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:22,5 x 32,5 cm
34,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA | COMO. 1926."
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:9000 zł