XIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (środa) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

1-16 marca 2022 - godz. 10.00-18.00
12 marca 2022 (sobota) - godz. 10.00-13.00

KONARSKI Jan

KONARSKI Jan
LOT 20
ID: 013020

KONARSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Przejażdżka
Technika:olej, tektura
Wymiary:14,2 x 13 cm
29,5 x 28,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J. Konarski"
Przy lewej górnej krawędzi obrazu widoczne pęknięcie warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:7500 zł