XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

LOT 4
ID: 013004

Tytuł:Ułan i dziewczyna
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
49,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak"
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:25000 zł