XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

LOT 2
ID: 013002

Tytuł:Wesele góralskie (1938)
Technika:olej, płyta
Wymiary:53 x 69 cm
66 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Cena wywoławcza:17000 zł
Cena uzyskana:27000 zł