XIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (środa) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

1-16 marca 2022 - godz. 10.00-18.00
12 marca 2022 (sobota) - godz. 10.00-13.00

ABAKANOWICZ Magdalena

ABAKANOWICZ Magdalena
LOT 60
ID: 013060

ABAKANOWICZ Magdalena BIOGRAFIA

Tytuł:Z cyklu "Oblicza" - 2 (2004)
Technika:akryl, tusz, papier
Wymiary:28 x 21 cm
70 x 56,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany śr.d.: "MA | Magdalena Abakanowicz 2004"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Z CYKLU "OBLICZA" | 2"
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:25000 zł