XIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (środa) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

1-16 marca 2022 - godz. 10.00-18.00
12 marca 2022 (sobota) - godz. 10.00-13.00

TRYBALSKI Paweł

TRYBALSKI Paweł
LOT 68
ID: 013068

TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA

Tytuł:Z cyklu "Pejzaż Aschera" (2013)
Technika:technika mieszana, papier kredowy
Wymiary:35,5 x 30,5 cm
40 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2013 - PINX."
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU "PEJZAŻ ASCHERA" - PIGMENT 2013"
Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego.