XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

LOT 62
ID: 013062

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż zimowy (1974)
Technika:pastel, papier żeberkowy
Wymiary:34,5 x 49,6 cm (w świetle oprawy)
49 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1979"
Na papierze filigran firmy INGRES (p.d.).
Na odwrocie pastelowy szkic ukazujący wiejską zagrodę.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł