XIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (środa) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

1-16 marca 2022 - godz. 10.00-18.00
12 marca 2022 (sobota) - godz. 10.00-13.00

LOT 62
ID: 013062

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż zimowy (1974)
Technika:pastel, papier żeberkowy
Wymiary:34,5 x 49,6 cm (w świetle oprawy)
49 x 65,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1979"
Na papierze filigran firmy INGRES (p.d.).
Na odwrocie pastelowy szkic ukazujący wiejską zagrodę.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł