XIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (środa) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

1-16 marca 2022 - godz. 10.00-18.00
12 marca 2022 (sobota) - godz. 10.00-13.00

JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 47
ID: 013047

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze strumieniem (1914)
Technika:olej, płótno
Wymiary:42 x 65,5 cm
50,5 x 73 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Zygmunt Józefczyk | 914"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, drobne spękania malatury oraz zarysowania w lewym górnym rogu.