XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 40
ID: 014040

Tytuł:Portret mężczyzny (1954)
Technika:ołówek, karton
Wymiary:20,3 x 14,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "19 WH 54"
Sygnowany na odwrocie monogramem "WH"
Na odwrocie fragment innego portretu rysowanego tuszem.
W dolnej części widoczne podłużne odbarwienie podłoża.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:2600 - 3600 zł