XV Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (1 VI 2022)

LOT 1
ID: 015001

Tytuł:Żółty tulipan (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23,2 x 18,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany i datowany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– zakup od artysty.
Cena uzyskana:14000 zł