XV Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (1 VI 2022)

LOT 5
ID: 015005

Tytuł:Kontrabasista (2016)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
31,5 x 26,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK"
Cena uzyskana:17000 zł